MIELEC: Kibicuj naszym podczas meczu Polska-Szwecja, zaszczep się w przerwie!

i

Autor: Pixabay.com

MIELEC: Podczas meczu Polska-Szwecja w Strefie Kibica będzie można się zaszczepić!

2021-06-21 15:05

Podczas meczu Polska-Szwecja w Strefie Kibica w Mielcu będzie można się zaszczepić! Kiedy reprezentacja Polski mierzyć będzie na boisku z kadrą Szwecji w rejonie mieleckiej Strefy Kibica będzie funkcjonował Mobilny Punkt Szczepień. Antycovidowy zastrzyk będzie można przyjąć bez wcześniejszej rejestracji.

Po udanym, sobotnim występie polskiej kadry na Euro 2020, dla biało-czerwonych szykuje się kolejny sprawdzian. W najbliższa środę nasi reprezentanci pod wodzą Paulo Sousy, zmierzą się na boisku w Sankt Petersburgu z drużyną Szwecji. Początek meczu o godzinie 18.00.  Kibicować będzie można zarówno z własnej kanapy, jak również w towarzystwie w zorganizowanych w niektórych miastach w regionie Strefach Kibica. Taka działa m.in. w Tarnobrzegu i Mielcu.

CZYTAJ TAKŻE: Pierwsza ofiara letniego wypoczynku nad wodą. Policja apeluje o rozsądek

W Mielcu będzie można się zaszczepić podczas meczu!

W przypadku tej ostatniej w najbliższą środę zorganizowana będzie też ciekawa akcja.Przed meczem albo w przerwie będzie można się zaszczepić, bo na płycie mieleckiego rynku rozstawiony będzie Mobilny Punkt Szczepień. Antycovidowy zastrzyk będzie można przyjąć między godziną 11 a 20 bez wcześniejszej rejestracji. Do dyspozycji mieszkańców oraz tych, którzy pojawią się w środę w mieleckiej Strefy Kibica, będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson.

Posłuchaj, na czym polega płukanie ust olejem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021
Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE