MIELEC: Podczas meczu Polska-Szwecja w Strefie Kibica będzie można się zaszczepić!

2021-06-21 15:05
MIELEC: Kibicuj naszym podczas meczu Polska-Szwecja, zaszczep się w przerwie!
Autor: Pixabay.com

Podczas meczu Polska-Szwecja w Strefie Kibica w Mielcu będzie można się zaszczepić! Kiedy reprezentacja Polski mierzyć będzie na boisku z kadrą Szwecji w rejonie mieleckiej Strefy Kibica będzie funkcjonował Mobilny Punkt Szczepień. Antycovidowy zastrzyk będzie można przyjąć bez wcześniejszej rejestracji.

Po udanym, sobotnim występie polskiej kadry na Euro 2020, dla biało-czerwonych szykuje się kolejny sprawdzian. W najbliższa środę nasi reprezentanci pod wodzą Paulo Sousy, zmierzą się na boisku w Sankt Petersburgu z drużyną Szwecji. Początek meczu o godzinie 18.00.  Kibicować będzie można zarówno z własnej kanapy, jak również w towarzystwie w zorganizowanych w niektórych miastach w regionie Strefach Kibica. Taka działa m.in. w Tarnobrzegu i Mielcu.

CZYTAJ TAKŻE: Pierwsza ofiara letniego wypoczynku nad wodą. Policja apeluje o rozsądek

W Mielcu będzie można się zaszczepić podczas meczu!

W przypadku tej ostatniej w najbliższą środę zorganizowana będzie też ciekawa akcja.Przed meczem albo w przerwie będzie można się zaszczepić, bo na płycie mieleckiego rynku rozstawiony będzie Mobilny Punkt Szczepień. Antycovidowy zastrzyk będzie można przyjąć między godziną 11 a 20 bez wcześniejszej rejestracji. Do dyspozycji mieszkańców oraz tych, którzy pojawią się w środę w mieleckiej Strefy Kibica, będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson.

Posłuchaj, na czym polega płukanie ust olejem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE