Międzynarodowy piknik nad Wisłokiem już w tę sobotę. Sprzwdźcie co będzie się działo!

i

Autor: Joanna Leśniakowska/materiały prasowe

Międzynarodowy piknik nad Wisłokiem już w tę sobotę. Sprzwdźcie co będzie się działo!

2020-08-19 11:41

W sobotę (22 sierpnia) koniecznie przyjdźcie nad Wisłok na Kwadrat Kultury przy zaporze od strony Podwisłocza. Tam odbędzie się międzynarodowy piknik Summer Hangout 2020 . Imprezę zainicjowało 16 międzynarodowych wolontariuszy, którzy tegoroczne lato spędzają w Rzeszowie.

- W programie między innymi prezentacje, quizy, gry i zabawy, które pomogą nam poznać kraje pochodzenia naszych wolontariuszy, czyli Ukrainę, Pakistan, Azerbejdżan, Hiszpanię, Bułgarię i Wietnam. Mamy coś dla każdego. Będzie też strefa dla dzieci z animacjami i zabawami dla najmłodszych - zachęca Joanna Leśniakowska ze Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych IMPRO.

Na fanów fotografii czekają warsztaty. Będzie także coś dla miłośników sportów. Na miejscu znajdziecie strefę sportu i tańca, w tym m.in warsztaty z jogi, badminton, przeciąganie liny oraz tradycyjne tańce z Azerbejdżanu, Pakistanu oraz Hiszpanii.

Podsumowaniem pikniku będzie koncert lokalnych i zagranicznych muzyków, którzy wykonają cover’y popularnych piosenek.

Wydarzenie odbędzie się nad Wisłokiem, na Kwadracie Kultury przy zaporze od strony Podwisłocza. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają w godzinach 14.00 - 20.00

Na dachu galerii w centrum Rzeszowa otwarto pasiekę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE