Mężczyzna nie dostał szczepionki w szpitalu, bo był pijany! Uderzył pracownika i zniszczył szpitalne mienie

2021-09-03 9:29
 Mężczyzna nie dostał szczepionki w szpitalu, bo był pijany! Uderzył pracownika i zniszczył szpitalne mienie
Autor: Getty Images Mężczyzna nie dostał szczepionki w szpitalu, bo był pijany! Uderzył pracownika i zniszczył szpitalne mienie

Mężczyzna nie dostał szczepionki w sanockim szpitalu, bo był pijany. Mowa o 32-latku z powiatu sanockiego, który awanturował się w lecznicy na terenie miasta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyszedł zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn stał się agresywny. Dlaczego? Jak stwierdził sam tego nie wie.

Do całego zdarzenia doszło pierwszego września, około godziny 12.30 mundurowi z Komendy powiatowej Policji w Sanoku odebrali zgłoszenie o awanturującym się w miejscowym szpitalu mężczyźnie. Agresorem okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

- Mężczyzna niszczył mienie szpitala, w pewnym momencie uderzył również jednego z pracowników. (…) Znajdował się w stanie nietrzeźwości - pierwsze badanie wykazało jego organizmie ponad promil alkoholu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-latek zgłosił się do szpitala, aby zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. (...) Został zatrzymany i osadzony w PDOZ KPP Sanok celem przeprowadzenia dalszych czynności - mówi Izabela Rowińska z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

CZYTAJ TAKŻE: Pracowite wakacje podkarpackich strażaków. Do pomocy wyjeżdżali blisko 7 tysięcy razy!

Szkody na tysiąc złotych!

Mężczyzna kopał w drzwi, ławki i krzesła, wybił okno, a gdy jeden z pracowników próbował go uspokoić został uderzony przez agresora. Wyrządzone przez mężczyznę szkody szpital wycenił na ponad tysiąc złotych. Mieszkaniec powiatu sanockiego ma wkrótce usłyszeć zarzuty.

Orzeł najadł się śmieci i nie mógł latać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE