Magia świąt w ratuszu. Szukają firmy, która rozświetli Rzeszów na święta

2021-10-15 15:20
Magia świąt w ratuszu. Szukają firmy, która rozświetli Rzeszów na święta
Autor: af

Aż chce się powiedzieć, coraz bliżej święta. Rzeszowscy urzędnicy poczuli już ducha świąt i już szukają firmy, która ozdobami świątecznymi przystroi miasto. Jakimi? Tego urzędnicy na ten moment nie zdradzają. Chcą zaskoczyć mieszkańców i turystów odwiedzających Rzeszów. Kiedy Rzeszów rozbłyśnie na święta?

Był pociąg, polarne niedźwiedzie i gigantyczne prezenty. W tym roku w Rzeszowie ma być równie kolorowo i świątecznie. Bo choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostało nieco ponad dwa miesiące, rzeszowski ratusz już teraz szuka firmy, która przystroi centrum miasta świątecznymi światełkami i ozdobami. Wybraną firmę poznamy na początku listopada. Kiedy illuminacje rozbłysną one w mieście?

CZYTAJ TAKŻE: Znamy wyniki RBO 2022! Rekordowa liczba głosów i bonus za aktywność dla osiedla Bzianka!

Trzymają w tajemnicy

- Nie chcemy zdradzać mieszkańcom jakie ozdoby w tym roku pojawią się centrum Rzeszowa. Ale już teraz zapraszam wszystkich rzeszowian i turystów 6 grudnia, czyli w Mikołaja do spaceru po Rzeszowie. Wszystkie ozdoby świąteczne powinny już działać i uatrakcyjniać ścisłe centrum miasta oraz dochodzące do niego ulice, place, wiadukty - mówi Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

Ozdoby pojawią się w centrum Rzeszowa m.in. na rzeszowskim deptaku 3 Maja, ul. Mickiewicza, czy ul. Słowackiego.

Ostatnia szansa na zdjęcie w świątecznym pociągu. W lutym iluminacje zaczną znikać z Rzeszowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE