Loty z Jasionki do Czarnogóry. Coraz więcej wakacyjnych kierunków!

i

Autor: Pixabay.com

Loty z Jasionki do Czarnogóry. Coraz więcej wakacyjnych kierunków!

2023-03-03 14:14

Choć do wakacji 2023 jeszcze kilka miesięcy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby powoli je planować. Coraz więcej wakacyjnych kierunków proponuje nam lotnisko w Jasionce. Do bogatej oferty dołącza kolejna destynacja – Czarnogóra. Samoloty z lotniska pod Rzeszowem polecą do stolicy, Podgoricy.

Loty z Jasionki do Czarnogóry od 15 czerwca 2023 roku

Lotnisko Rzeszów-Jasionka w porozumieniu z narodowym przewoźnikiem z Czarnogóry Air Montenegro oraz polskim touroperatorem Rego-Bis uruchamiają czarterowe loty do Podgoricy. Latem siatka wakacyjna podrzeszowskiego portu znów będzie rekordowa, lotnisko oferować będzie loty w 24 kierunkach, do 13 krajów – czytamy w komunikacie lotniska.

– Naszym celem jest konsekwentne poszerzanie wakacyjnej oferty dla pasażerów. Jesteśmy przekonani, że Czarnogóra przypadnie im do gustu. Tym bardziej, że lotnisko w Podgoricy nigdy dotąd nie było celem bezpośrednich lotów z Jasionki, więc dla wielu ta nowość będzie bardzo atrakcyjną destynacją, gdzie wypoczynek nad Adriatykiem można połączyć z górskimi wędrówkami w malowniczych terenach – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Rejsy do Czarnogóry ruszą 15 czerwca. Rotacje będą wykonywane raz w tygodniu, w czwartki.

Coraz więcej wakacyjnych kierunków z Jasionki

Z Jasionki w sezonie wakacyjnym będzie można polecieć czarterami do Turcji, Grecji, Bułgarii oraz Albanii, Tunezji i Czarnogóry, a lotami regularnymi do Chorwacji, Włoch, USA oraz nad Bałtyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE