Loteria meldunkowa w Rzeszowie

i

Autor: af

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Pierwsze nagrody trafiły do nowych mieszkańców! Kiedy kolejne losowania?

2021-11-09 14:17

Laptop, hulajnoga i smartwatch już trafiły do trzech nowych właścicieli. To nagroda za to, że zameldowali się w Rzeszowie. Dziś odbyło się pierwsze losowanie, ale do wygrania są jeszcze trzy takie zestawy. Na tym nie koniec, bo w styczniu szczęśliwiec zgarnie nagrodę główną, czyli samochód osobowy.

Zasady udziału w loterii "Rzeszów to My" są banalnie proste, wystarczy, że na stałe lub tymczasowo zameldujecie się w stolicy Podkarpacia, wypełnicie formularz i wrzucicie go do urny. Te znajdziecie w jednym z punktów obsługi mieszkańców, w rzeszowskim ratuszu oraz w urzędzie przy ul. Okrzei 1. Formularz możecie wypełnić również przez internet. O tym, że to proste przekonało się trzech zwycięzców.

Smartwatch trafił do Mateusza Misztala, który do Rzeszowa przeprowadził się z Leżajska. Nagrodę odebrała jego żona wraz z synkiem. - Mieszkamy w Rzeszowie od maja, tu mamy pracę, tu urodził się nasz syn, jest nam tu bardzo dobrze. Cieszę się, że dodatkowo udało nam się wylosować nagrodę – mówi Kinga Misztal, która w imieniu męża odebrała zegarek. Hulajnogę w loterii wygrał Piotr Kida z Łętowni. - Podróżuję sporo po Polsce i muszę przyznać, że na tle innych miast Rzeszów wypada bardzo dobrze i możemy być z niego dumni. Jest czysty, ładny i szybko się rozwija – mówi Piotr Kida. Z kolei z nowego laptopa będzie mógł korzystać Marek Nowak z Pogwizdowa Nowego.

CZYTAJ TAKŻE: Szalony egzamin na prawo jazdy! Kierowca jechał za MYŚLIWCEM!

Kiedy kolejne losowanie?

Kolejne losowania zaplanowano na:

  • 24.11.2021 r.
  • 22.12.2021 r.
  • 19.01.2022 r.

A losowanie nagrody głównej nastąpi 19 stycznia 2022 roku. To wtedy do zgarnięcia będzie samochód marki Hyundai i20.

I jeszcze przypomnijmy, w loterii mogą wziąć udział osoby, które od dnia 19.10.2020 r. do dnia 31.12.2021 r. zameldują się w Rzeszowie na stałe lub czasowo. W loterii mogą wziąć także udział mieszkańcy najmłodszego rzeszowskiego osiedla - Pogwizdowa Nowego. Z kolei, zgłaszać do loterii możecie się – od dziś, 7 października do 31 grudnia 2021 r.

- Chcemy zachęcać do meldunku kolejnych mieszkańców. Im będzie nas w mieście więcej, tym łatwiej będzie nam planować dalszy rozwój Rzeszowa i dostosować do niego nasze działania. W tej chwili Rzeszów ma już 196 770 zameldowanych osób, a więc bariera 200 tysięcy jest coraz bliżej. Gorąco zachęcamy do meldunku i udziału w loterii – mówi Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Pierwsze nagrody trafiły do nowych rzeszowian
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE