List parafian do proboszcza. Żądają m.in. żeby sam zarabiał na mandaty za jazdę po pijaku [CAŁY LIST]

2021-03-29 13:17
Ksiądz Mariusz W. idzie do więzienia. Zapadł prawomocny wyrok w sprawie pedofilii
Autor: Shutterstock Apelacja złożona przez obrońców księdza Mariusza W. została odrzucona przez Sąd Okręgowy w Nowym Sączu.

Mieszkańcy Żołyni, wsi w województwie podkarpackim napisali list do swojego proboszcza. W nim postawili księdzu kilka żądań, które ten musi spełnić, np. przywrócenie do pracy księdza, który został odesłany bo za dużo jadł, albo obniżenie opłat o 50% za pogrzeby, śluby i chrzty. Musicie to przeczytać!

Ten list przejdzie do historii internetu! Mieszkańcy Żołyni, wsi w województwie podkarpackim napisali list do swojego proboszcza w nim między innymi ŻĄDAJĄ powołania Rady Parafialnej. To nie wszystko! Żądają również: „Przywrócenia do pracy w parafii księdza Waldemara, którego Pan odesłał bo był gruby i dużo według Pana jadł”, czy „Obniżenia o 50% opłat za pogrzeby, śluby i chrzty”.

Parafianie w liście napisali również, że zachowania księdza „pachną” działaniami MAFIJNYMI.

Wszystkie żądania parafian:

List parafian do proboszcza
Autor: Czytelnik
Rzeszowscy licealiści zachęcają do badań profilaktycznych
Sonda
Co myślisz o sprzedaży alkoholu na stacji paliw?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE