Leżajsk: Tragiczny finał poszukiwań 81-letniego mężczyzny

i

Autor: KPP Leżajsk

Leżajsk: Tragiczny finał poszukiwań 81-letniego mężczyzny

2021-11-23 14:09

Policjanci i strażacy od wczorajszego południa prowadzili poszukiwania 81-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Mężczyzna w niedzielę wyszedł z domu i nie powrócił. Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. Dziś w rzece San odnaleziono ciało mężczyzny.

W poniedziałek przed południem, leżajscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 81-letniego mieszkańca Łukowej. Ostatni raz mężczyzna widziany był w niedzielę rano. Jak ustalono: wyszedł on z domu i nie wrócił. Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli jego poszukiwania. - W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób oraz przewodnik z psem tropiącym. Wykorzystano również drony, które pozwoliły na sprawdzenie trudno dostępnych miejsc. W akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny włączyło się Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami „STORAT” w Rzeszowie - czytamy na stronie podkarpackiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus utrudnia naukę na Podkarpaciu. „Nie ma mowy o żadnym szkolnym lockdownie”

Tragiczny finał poszukiwań 81-letniego mężczyzny!

Jak informują leżajscy policjanci dziś przed południem, w rzece San, odnaleziono ciało zaginionego 81-latka i wydobyto je na brzeg. Okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny wyjaśni prowadzone postępowanie.

Rozkochiwał i mordował. Proces Krwawego Tulipana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE