Lesko: Czteroletnia dziewczynka przyszła podziękować policjantom. O co chodziło?

2021-11-08 15:43
Lesko: Czteroletnia dziewczynka przyszła podziękować policjantom. O co chodziło?
Autor: KMP Lesko

Na komendę policji w Lesku przyszła czteroletnia dziewczynka, która razem ze swoją mamą chciała podziękować policjantom za pomoc. O co chodziło? W zeszłą niedzielę czterolatka bawiąc się na placu zabaw zraniła się w głowę i potrzebowała szybkiej pomocy lekarskiej. Z pomocą przyszli policjanci. Teraz dziewczynka przyszła na komendę i przyniosła policjantom laurki.

W niedzielę tydzień temu, dwójka dzielnicowych jadąc radiowozem przez Olszanicę, zauważyła zapłakaną kobietę trzymającą na rękach kilkuletnią dziewczynkę. Kobieta na widok radiowozu zaczęła machać ręką i poprosiła funkcjonariuszy o pomoc w szybkim i bezpiecznym przejeździe do szpitala. Jak się okazało, jej córka biegając na placu zabaw, upadła i zraniła się w głowę.

- Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych zawieźli kobietę wraz z dzieckiem do leskiego szpitala i przekazali ją pod opiekę lekarzy. Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie, a dziewczynka po udzielonej pomocy medycznej, wróciła z mamą do domu – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Znaleźli kartę płatniczą i poszli na zakupy. Teraz grozi im więzienie

Dziewczynka wróciła podziękować

4-latka chcąc podziękować policjantom za pomoc, odwiedziła Komendę Powiatową Policji w Lesku i podarowała policjantom ręcznie wykonane laurki, które wykonała wraz ze swoim 6-letnim braciszkiem. Przy okazji mogła zwiedzić komendę i przez chwilę miała szansę poczuć się jak prawdziwa policjantka! Mało tego, bo za życzenia i laurkę od policjantów dostała policyjnego misia.

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE