Kąpielisko Lazurowe Wybrzeże na Podkarpaciu. Otwarcie w czerwcu!

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim/Facebook

Lato 2023

Podkarpacie ma swoje Lazurowe Wybrzeże. To będzie hit lata 2023!

2023-06-15 13:52

Czysta plaża, błękitna woda... To Lazurowe Wybrzeże w Czarnej Sędziszowskiej! Właśnie tam otwarte zostanie nowe kąpielisko. Poznaliśmy szczegóły odnośnie otwarcia kąpieliska i tego, co tam się znajdzie. Wstęp będzie płatny. Znane są już ceny?

Spis treści

  1. Lazurowe Wybrzeże na Podkarpaciu
  2. Wstęp na kąpielisko będzie płatny

Lazurowe Wybrzeże na Podkarpaciu

W Czarnej Sędziszowskiej otwarte zostanie kąpielisko, którego sezon kąpielowy rozpocznie się 23 czerwca i potrwa do 3 września. Na kąpielisku, którego linia brzegowa wynosić będzie niespełna 100 m, znajdować się będzie piaszczysta plaża, a także wyznaczone bojami strefy dla osób zarówno tych umiejących pływać jak i tych, którzy z pływaniem radzą sobie nieco słabiej. Co dodatkowo znajdzie się w strefie?

Kąpielisko wyposażone zostanie w przebieralnie, natrysk, sanitariaty, wieżę dla ratowników oraz budynek z pomieszczeniem gospodarczym. Nad bezpieczeństwem kąpiących się i przebywających na jego terenie osób, będzie czuwało czterech ratowników po dwóch na zmianie, mających do dyspozycji sprzęt ratownictwa wodnego w tym łódź ratowniczą, koła ratunkowe i standardowe na tego typu obiektach wyposażenie – wylicza Paweł Wojton, kierownik Referatu Inwestycji  i Drogownictwa w UM Sędziszów Małopolski.

CZYTAJ TAKŻE: W Milionerach padło pytanie o podkarpackie miasto. Banalnie proste?

Wstęp na kąpielisko będzie płatny

Przed wjazdem na kąpielisko oznaczone zostaną miejsca postojowe dla osób chcących skorzystać z nowgo miejsca do wypoczynku na mapie Podkarpacia. Wiemy, że wstęp na kąpielisko będzie płatny.

Ceny biletów wstępu na kąpielisko nie są jeszcze znane – zaznacza Paweł Wojton.

ZOBACZ: Ile kosztuje gałka lodów w Rzeszowie? Sprawdziliśmy to

Srebrny lis widziany w Jasionce
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE