ŁAŃCUT. 64-latek uradł rower i schował go w garażu kolegi. Grozi mu więzienie

2021-10-12 13:37
rower
Autor: www.pixabay.com

Ukradł rower, najbliższych 5 lat może spędzić w więzieniu. To 64-latek z Łańcuta. Mężczyzna zabrał jednoślad z klatki schodowej jednej z łańcuckich kamienic. A następnie ukrył go w garażu znajomego. Złodziej wpadł w ręce mundurowych.

Do kradzieży jednośladu doszło pod koniec września w Łańcucie. - Jednoślad został skradziony z klatki jednej z łańcuckich kamienic. Wartość skradzionego jednośladu właścicielka wyceniła na 1000 złotych - informują łańcuccy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura o przejazd z psem taksówką. Kierowca użył gazu pieprzowego!

Mężczyzna ukrył rower i kolegi

Złodziejem okazał się być 64-latek. - Mężczyzna, widząc niezabezpieczony rower, zabrał go i szybko oddalił się z miejsca kradzieży. Następnie skradziony jednoślad ukrył u znajomego w garażu. 64-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Rower natomiast wrócił do właścicielki - informują policjanci z Łańcuta.

I przypominają, aby zapinać rowery, nawet jeśli zostawiamy je tylko na chwilę. Niezabezpieczony jednoślad jest łatwym łupem dla złodziei.

W Rzeszowie powstała pierwsza solarna stacja do ładowania hulajnóg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE