Kup mieszkanie i zgarnij komórkę lokatorską lub miejsce postojowe GRATIS! Poznaj KWADRAT od Bryksy

i

Autor: materiały partnera Kup mieszkanie i zgarnij komórkę lokatorską lub miejsce postojowe GRATIS! Poznaj KWADRAT od Bryksy

Zobacz szczegóły!

Kup mieszkanie i zgarnij komórkę lokatorską lub miejsce postojowe GRATIS! Poznaj KWADRAT od Bryksy

2022-10-25 12:06

Wciąż jesteś w biegu? W Twoim życiu dużo się dzieje? Pragniesz wrócić do swojej oazy spokoju? Poznaj KWADRAT, ciekawą propozycję mieszkaniową od sprawdzonego dewelopera Bryksy.

KWADRAT to inwestycja, która spełnia cechy idealnego miejsca do życia dla aktywnych, pełnych energii osób, które śmiało patrzą w przyszłość. Osiedle KWADRAT jest zlokalizowane w części Rzeszowa, z której bez problemu można dojechać w każde miejsce w mieście. W zaledwie kilka minut można dojechać do centrum miasta – zarówno transportem miejskim, jak i własnym samochodem. KWADRAT jest miejscem dla osób, które pragną zamieszkać w bliskim sąsiedztwie natury, w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych, które prowadzą do centrum Rzeszowa. To idealna lokalizacja, aby żyć w stylu slow life – z dala od zgiełku oraz uciążliwości miasta.

KWADRAT to nie tylko atrakcyjna lokalizacja, to również kolorowa i nietuzinkowa architektura, która zachwyci niejedną wymagającą osobę. Przestronne mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń, nowoczesne materiały budowlane wysokiej jakości czy wykonawstwo według najlepszych standardów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Kompleks KWADRAT to w sumie 155 funkcjonalnych mieszkań - od 27m2 do 125m2. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy, cztero- i pięciopokojowe. Do każdego mieszkania przynależy balkon bądź taras. Zmotoryzowani nie muszą obawiać się o swoje samochody, deweloper zadbał o garaż podziemny, miejsca postojowe oraz miejsca parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Kup mieszkanie i zgarnij komórkę lokatorską lub miejsce postojowe GRATIS! Poznaj KWADRAT od Bryksy

i

Autor: materiały partnera Kup mieszkanie i zgarnij komórkę lokatorską lub miejsce postojowe GRATIS! Poznaj KWADRAT od Bryksy Link: https://bryksy.pl/inwestycja/kwadrat-etap-i?utm_source=MIL_ESKA_Mil_promo_kl_mp&utm_medium=Artyku%C5%82&utm_campaign=MIL_ESKA_Mil_promo_kl_mp

Ekologia i życie w zgodzie ze środowiskiem to już nie tylko moda, ale realna potrzeba – dla dobra natury i następnych pokoleń. Deweloper Bryksy oferuję rozwiązania proekologiczne w swoich inwestycjach, w KWADRACIE świadomie postawiono na eko rozwiązania, które dają realne oszczędności dla mieszkańców:

  • Na dachach budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.
  • Roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie nawadniana z odzyskiwanej w tym celu deszczówki.
  • Czujnik jakości powietrza zamontowany w jednym z budynków pozwoli na monitorowanie jakości powietrza na terenie inwestycji.

Inwestycja KWADRAT jawi się jako estetyczne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle dopasowane do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Więcej informacji o inwestycji KWADRAT można znaleźć na stronie internetowej

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE