Książki już od złotówki. Zbliża się wielki kiermasz w Rzeszowie

2021-09-17 15:18
Książki już od złotówki. To będzie uczta dla pożeraczy książkowych
Autor: Michał Rejduch Książki już od złotówki. To będzie uczta dla pożeraczy książkowych

Kryminały, akcyjniaki, literatura obyczajowa, powieści romantyczne i wiele, wiele innych pozycji już od złotówki. Brzmi jak raj dla moli książkowych i prawdziwa uczta dla pożeraczy książek! Kiermasz już od najbliższej środy 22 września w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, przy ul. Sokoła 13.

Wszyscy książkowi maniacy będą mogli wybierać i szukać nowych tytułów do przeczytania z ponad trzech tysięcy pozycji, przekazanych ze zbiorów Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Ceny książek będą rozpoczynały się od symbolicznej złotówki! Takie ceny powinny zachęcić każdego ponieważ doskonale wiemy, że tania książka może być np. wartościowym i cennym prezentem. Oferta Kiermaszu będzie składać się z książek z popularnonaukowych, literatury kryminalnej i sensacyjnej, literatury obyczajowej i romantycznej, prozy fabularnej, książek dla młodzieży, a także podręczników, encyklopedii, słowników.

CZYTAJ TAKŻE: PODKARPACKIE: Będzie można pojeździć na łyżwach i to już dziś! Sprawdź gdzie!

Dwudniowy kiermasz w Rzeszowie

Kiermasz Książek Wyczytanych, zaplanowano na dwa dni: 22 i 23 września. W pierwszy dzień kiermasz startuje o godzinie 10 a kończy się o 17, w drugi dzień start o 9, zakończenie o godz. 15. Wszystko na parkingu budynku głównego Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13. Pracownicy biblioteki przypominają, że podczas kiermaszu obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Jagiellońska w Rzeszowie na tydzień zamieni się w deptak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE