Krzysztof i Magda ŚOPW

i

Autor: kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" |źródło: x-news/TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia

Krzysztof ze „Ślubu…” spotyka się z uczestniczką poprzedniej edycji? Jest komentarz

2023-11-29 12:58

Krzysztof z „Ślub od pierwszego wejrzenia” podzielił się informacją na temat rzekomego związku z uczestniczką poprzedniej edycji programu. Po ostatnim odcinku, uczestnik przekazał przecież, że ich małżeństwo z Magdą, mimo zapewnień, nie udało się. Czy spotyka się z kimś innym?

Krzysztof rozstał się z Magdą. Ma nową miłość?

Krzysztof w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” został połączony z Magdą. Tworzyli małżeństwo, które mimo wielu trudów po czasie znalazło wspólny język. Co więcej, w finałowym odcinku zapewnili, że chcą nadal tworzyć związek. Jednak niedługo po zakończeniu tej edycji „Ślubu…” okazało się, że ta relacja nie przetrwała. Pojawiły się jednak spekulacje o tym, że Krzysztof spotyka się z uczestniczką poprzedniej edycji. Czy to prawda? Sam zainteresowany zabrał głos w tej sprawie.

Krzysztof ze „Ślubu…” spotyka się z uczestniczką poprzedniej edycji?

Chwilę po emisji finałowego odcinka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” w sieci opublikowano zdjęcia ze wspólnego spotkania uczestników tej i poprzednich edycji. Spekulacje na temat Krzysztofa i odnalezienia przez niego miłości wśród byłych uczestniczek zostały szybko rozwiane przez Krzysztofa.

Nie, jedynym z plusów tego programu jest to, że można poznać wielu fanatstycznych ludzi z ekipy, jak ta nasza „rodzinka ślubna”. To jest właśnie jedna z tych wartości dodanych, że można poznać fajnych ludzi. Jestem singlem i nie łączy mnie nic z żadną panią z programu – wyznał Krzysztof dla „cozatydzien.pl”.

Uczestnik został zapytany także o to, czy jest gotowy na nowy związek.

Jeszcze nie, jeśli coś przyjdzie, to przyjdzie. Ja mam duszę romantyka, więc mój proces dochodzenia do siebie chwilę zajmuje. Wiadomo, nie jest to na świeżo, gdybyśmy rozmawiali w sierpniu, pewnie byłoby inaczej, ale jestem sentymentalny i oglądając różne sceny, coś tam się w człowieku odzywa, ale jestem otwarty – powiedział, wspominając oczywiście trudne dla niego rozstanie z programową żoną Magdą.

ZOBACZ: Najśmieszniejsze MEMY o zimie. Te obrazki są takie prawdziwe!

Dziadek do orzechów w Fabryce Norblina. Wciągająca wystawa na święta!