Krupówki? Nie, to Rzeszów! Białe misie na 3 Maja zachwycają przechodniów [WIDEO]

2020-11-25 12:33

Rzeszów to czy Zakopane? To pytanie można zadać sobie spacerując w okresie świątecznym deptakiem 3 Maja w stolicy Podkarpacia. W ramach świątecznych dekoracji stanęły tam właśnie potężne białe niedźwiedzie.

Na 3-go Maja, jak na Krupówkach! Misie polarne zdobią rzeszowski deptak!

Białe misie w Rzeszowie

Kojarzą się z popularnym napojem gazowanym w butelkach z czerwoną etykietą i Krupówkami. Tym razem jednak białe misie robią furorę nie w górach, a stolicy Podkarpacia. Potężne ozdoby w ramach świąt bożonarodzeniowych ozdobiły właśnie deptak 3 Maja. Niedźwiadki można podziwiać na wysokości siedziby NBP.

Dekoracje już robią furorę na lokalnych grupach na Facebooku. Internauci widzą u nich wiele zalet - podświetlane misie idealnie nadają się do zdjęć, a do tego nie pobierają opłat za foto, nie jedzą i nie muszą rozgrzewać się wysokoprocentowymi trunkami na mrozie.

Biały miś mem

i

Autor: memy

Świąteczne dekoracje w Rzeszowie

Dodajmy, że wszystkie świąteczne dekoracje w Rzeszowie będą zaświecone już 1 grudnia. Na Rynku tradycyjnie stanęła wysoka na 16 metrów choinka. Jest też pociąg rodem z bajki. Fotografie można znaleźć w galerii poniżej:

Rynek to nie jedyne miejsce, które zyskało świąteczny klimat:

- Ozdoby zamontowane będą też na ulicach Kościuszki, 3-go Maja, Mickiewicza, Jagiellońskiej czy Marszałkowskiej. Na skwerze Górskiego pojawi się dekoracja w kształcie fontanny z zimowych kwiatów, na rondzie Jana Pawła II będzie napis „Rzeszów” z ozdobami świątecznymi, na wysokości Galerii Rzeszów zaś pojawi się trójwymiarowy prezent- wymienia Agnieszka Siwak-Krzywonos z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Tym razem Rzeszów za świąteczne światełka zapłaci 1,3 miliona złotych.

Posłuchaj o beta- karotenie, poznaj jego działanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE