Krosno: 12-latek potracony na przejściu. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

2021-06-30 14:30

W krośnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na jednym z krośnieńskich skrzyżowań kierowca osobówki potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych 12-letniego rowerzystę. Chłopca do szpitala w Rzeszowie zabrał śmigłowiec LPR. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało kierowca skody był trzeźwy.

Wczoraj około godz.14, na ul. Lwowskiej w Krośnie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 12-letniego rowerzysty. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni kierujący skodą, jadąc w kierunku ul. Bieszczadzkiej, potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych chłopca - informują mundurowi z Krosna.

CZYTAJ TAKŻE: Rowerzysta wjechał w trójkę dzieci! Ranny 10-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR

Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu

Poszkodowany chłopiec potrzebował specjalistycznej pomocy medycznej. I tak śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał 12-latka do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierujący skodą był trzeźwy.

Od 1 lipca w Rzeszowie startuje bilet zintegrowany!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE