Tragiczny wypadek na trasie Zgorzelec - Lubań

i

Autor: pixabay.com

Krajowice: Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna z nich przewozi ładunki wybuchowe!

2021-12-22 13:50

Przed godzina 13 na trasie Jasło-Pilzno doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jeden z nich przewozi ładunki wybuchowe! W zderzeniu nikt nie ucierpiał. W miejscu wypadku są utrudnienia, które potrwają przez minimum dwie godziny! Na miejsce jedzie technik od materiałów wybuchowych.

Dziś około godziny 12.50 na trasie Jasło – Pilno, dokładnie w miejscowości Krajowice doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierowca jednego z nich przewozi ładunki wybuchowe. Jak informuje GDDKiA nie doszło do poważnych uszkodzeń, a także nikomu nic się nie stało. Utrudnienia potrwają aż do momentu przyjazdu technika od materiałów wybuchowych.

Zderzenie na trasie Jasło-Pilzno! Utrudnienia

Jak dalej czytamy w komunikacie GDDKiA droga w kierunku Pilzna została tymczasowa zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać przez najbliższe dwie godziny.

W Rzeszowie zrobiło się zimowo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE