Koronawius: Instytucje kultury w Rzeszowie zamknięte!

2020-03-11 16:00
Instytucje kultury w Rzeszowie zamknięte!
Autor: Pixabay

Wszystko to z powodów profilaktycznych.

W związku z komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zawieszone zostają wszystkie imprezy odbywające się w całej Polsce. Dotyczy to także inicjatyw na Podkarpaciu. Filharmonia Podkarpacka odwołuje wszystkie swoje koncerty, także te organizowane przez  zewnętrznych organizatorów.

Podobnie w przypadku Teatru im Wandy Siemaszkowej. Tam działalność artystyczna zostaje zawieszona do 14 kwietnia. Podobnie Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie,które będzie zamknięte od dnia 11.03.2020 r. do 25.03.2020 r.

Zarówno w przypadku filharmonii jak i teatru możecie zwrócić zakupione bilety w kasach.

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego na terenie całego kraju.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE