KORONAWIRUS PODKARPACKIE: Nieco ponad 200 nowych zakażeń w regionie

i

Autor: Unsplash.com/ Mufid Majnun

KORONAWIRUS PODKARPACKIE: Nieco ponad 200 nowych zakażeń w regionie

2021-11-01 11:10

Najwięcej chorych przybyło w powiecie stalowowolskim, rzeszowskim oraz mieście Rzeszowie. Nie ma nowych przypadków śmiertelnych. Zmalała liczba osób objętych kwarantanną.

Według najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia ostatnie 24 godziny  w całej Polsce przyniosły blisko 4,9 tysiąca nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Podobnie, jak w niedzielę, największy wzrost służby odnotowały w województwach mazowieckim(1154)  i lubelskim(658). Ponad 340 zachorowań przybyło także w województwie zachodniopomorskim.

Na Podkarpaciu zaś mamy kolejnych 210 potwierdzonych  zachorowań. Tych najwięcej, bo 30, pojawiło się w powiecie stalowowolskim, po 24 w powiecie rzeszowskim i samym Rzeszowie, 18 w powiecie niżańskim, Nie odnotowano nowych przypadków śmiertelnych.

Zmalała liczba osób objętych kwartalną- aktualnie w izolacji przebywa niemal, 11,2 tysiąca mieszkańców regionu. Z objawami zakażenia koronawirusem w podkarpackich szpitalach przebywa 518 pacjentów, 58 nadal musi korzystać z pomocy respiratora.

Uroczystość Wszystkich Świętych cz.1
Zwierzęta w domu a choroby zagrażające ciąży

Czy znasz ceny polskich produktów

Pytanie 1 z 5
Ile kosztuje chleb?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE