Koronawirus nie odpuszcza na Podkarpaciu. Znów prawie 700 nowych przypadków

2021-02-26 15:48
Nowojorscy badacze odkryli nowy, niepokojący wariant koronawirusa
Autor: Getty Images

Jak poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce stwierdzono 11 539 przypadków koronawirusa i 259 zgonów. Na Podkarpaciu wykryto 680 przypadków i 18 ofiar śmiertelnych.

Choć w ostatnich miesiącach liczba zakażeń w kraju oscylowała wokół kilku tysięcy w ostatnich dniach znacząco się zwiększyła. Brak miejsc w szpitalach, rekordy zakażeń świadczą o tym, że trzecia fala pandemii stała się faktem. Nie ominęło to również naszego regionu. W piątek wykryto 680 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu - wynika z informacji, które podało Ministerstwa Zdrowia. W regionie stwierdzono 18 zgonów z powodu COVID-19.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE