KOLBUSZOWA: Piesza nie odniosła obrażeń, ale za jej potrącenie słono zapłaci

i

Autor: Unsplash.com/ Vittoriani Gabriel

Kolbuszowa: 76-latek potrącił kobietę na pasach. Kierowca ukarany wysokim mandatem

2022-02-03 15:19

Mowa o 76-letnim kierowcy citroena, który wczoraj na ul. Kościuszki w Kolbuszowej potrącił lusterkiem przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta przewróciła się na jezdnię, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wlepili kierowcy wysoki mandat.

Do zdarzenia, jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, doszło wczoraj w południe. Jadących ulicą Tarnobrzeską policjantów zatrzymał kierowca osobówki, który powiadomił ich, że kilka chwil wcześniej na ul. Kościuszki doszło do potrącenia pieszej. Policjanci pojechali więc we wskazanym przez mężczyznę kierunku, gdzie zastali poszkodowaną kobietę i starszego mężczyznę.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny pożar koło Brzozowa. Nie żyje 92-latka

Potrącił kobietę na przejściu

Jak wynika z ustaleń mundurowych - kierujący citroenem, 76-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, potrącił lusterkiem przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta przewróciła się na jezdnię. Na szczęście nie odniosła obrażeń. Funkcjonariusze, po dotarciu na miejsce, nałożyli na nieuważnego kierowcę mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Przypominają też, by zbliżając się do przejścia dla pieszych, zachować szczególną ostrożność.

Wypadek autobusu szkolnego na przejeździe w Warlubiu. Jedna osoba (kierowca) nie żyje

Quiz. Czwartkowy test z geografii. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. Nawet 7/15 będzie sukcesem!

Pytanie 1 z 15
Stolicą Kanady jest:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE