Klasa, solidność i najwyższa jakość. Poznaj wyjątkowe meble od Expertoo

2021-04-05 5:06 Artykuł sponsorowany
 Klasa, solidność i jakość. Poznaj meble od Expertoo
Autor: Expertoo Klasa, solidność i jakość. Poznaj meble od Expertoo

Design, charakter, a jednocześnie prostota, która wpasuje się w każdą przestrzeń - właśnie takie są meble od Expertoo. Do ich produkcji wykorzystywany jest dziki dąb pozyskiwany z Karpat. Użycie tego materiału to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Zobacz szeroki wybór mebli do Twojego wnętrza, które idealnie wpasują się w każdą przestrzeń domu, mieszkania, apartamentu, biura, urzędu, restauracji czy też hotelu.

Expertoo to firma z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku jest już od 2015 roku, dzięki czemu zdobyła zaufanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Początkowo zajmowała się usługami transportowymi, ale przez zamiłowanie właścicieli do designerskich, pełnych klasy i luksusu aranżacji, Expertoo rozszerzyła swoją działalność o produkcje mebli.

Duży wybór i najwyższa jakość

Firma Expertoo dba przede wszystkim o wysoką jakość produktów. Specjalizuje się w produkcji mebli z litego, dzikiego dębu pozyskiwanego z Karpat. To niezwykle wytrzymałe tworzywo, które jest odporne na urazy mechaniczne. Oferta jest bardzo szeroka. Meble są pełne elegancji i luksusu, ale jednocześnie, dzięki swojej prostocie, wpasują się w każde wnętrze. Dlatego meble Expertoo będą pasować zarówno do apartamentów, urzędów, a nawet restauracji. Zespół doświadczonych ekspertów pomoże w wyborze:

  • stołów,
  • witryn,
  • stolików kawowych,
  • krzeseł,
  • komód.

Wśród bestsellerów firmy znajdują się stoły wykonane z dzikiego dębu, ale Expertoo realizuje także indywidualne projekty klientów.

Te meble mają charakter!

Meble Expertoo to klasa, solidność i jakość. Są inwestycją na długie lata. Najwyższa jakość materiału, precyzyjne dopasowanie każdego z elementów i wykończenie to gwarancja trwałości. Każdy mebel jest wyjątkowy. Surowce w tym samym kolorze, mogą różnić się tonem, co pozwala stworzyć wielotonową aranżację wnętrza, sprawia, że pomieszczenie zyskuje indywidualny charakter i pozwala dobrać szerszą gamę dodatków.

Zobacz galerię:

Klienci mogą wybrać powierzchnię drewna:

  • Stopień I - drewno posiada gładką powierzchnię
  • Stopień II- drewno posiada niewielkie „sęki”, powierzchnia miejscowo jest gładka
  • Stopień III- drewno posiada liczne sęki, niezwykle zachwyca naturalnością i unikatowym designem
  • Stopień IV- drewno postarzane, wzbogacone licznymi sękami. Usługa postarzania drewna wykonywana jest na życzenie klienta za dodatkową opłatą.

Wybór stopnia powierzchni drewna to szansa na stworzenie produktu, który będzie jeszcze lepiej dopasowany do naszego wnętrza. Dostępne są także różne warianty kolorystyczne drewna, m.in. dąb złocisty, dąb bielony, stary dąb, dziki dąb. Każdy z wariantów powierzchni i koloru drewna daje gwarancję najwyższej jakości. Wykonane meble będą służyły przez lata oraz zachwycały elegancją, designem i luksusem.

Ekologia

Ważną dla firmy wartością jest troska o naturę. Dlatego do produkcji mebli wykorzystywane są przyjazne środowisku woski i oleje zabezpieczające, które wydobywają naturalne piękno drewna, ale jednocześnie są nieszkodliwe dla środowiska i użytkownika.

Kontakt

Aktualny katalog produktów można znaleźć >>TUTAJ<<.

adres: ul. T. Rejtana 36, 35-310 Rzeszów.

tel: +48 792 422 822

e-mail: expertoo.meble@gmail.com, meble@expertoo.pl

Artykuł sponsorowany