Kierowca w Sanoku jechał pod prąd. Miał udar

i

Autor: pexels

Kierowca w Sanoku jechał pod prąd. Miał udar

2023-02-03 10:15

Jechał niepewnie, powoli i „pod prąd”. Taki styl jazdy zwrócił uwagę patrolujących okolicę policjantów. Ich szybka reakcja uratowała kierowcy życie – miał udar!

77-letni kierowca otarł się o śmierć. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, mógł szybko trafić pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło we wtorek 2 lutego przed godz. 18 w Sanoku na ul. Lipińskiego. Uwagę policjantów zwrócił styl jazdy jednego z kierowców. Prowadzony przez niego nissan poruszał się bardzo powoli i w bardzo niepewny sposób. Równocześnie kierowca zignorował zakaz wjazdu i jechał „pod prąd”. Policjanci zatrzymali go do kontroli. W jej trakcie szybko okazało się, że 77-latek wymaga pomocy. Kontakt z nim był utrudniony, a po chwili mężczyzna zaczął słabnąć i mieć problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze szybko przystąpili do udzielania mu pomocy. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe.

Jak się okazało szybka reakcja policji uratowała mężczyźnie życie. Kierowca trafił pod opiekę lekarzy, którzy zdiagnozowali u niego udar.

Piraci na drogach. To oni stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE