LATO 2023

Daty otwarcia kąpielisk na Podkarpaciu. Sprawdź, od kiedy można odpoczywać nad wodą

2023-06-15 13:53

Sezon na kąpieliska oficjalnie rozpoczyna się w czerwcu 2023. Dokładne dany uzależnione są od konkretnych miejsc. Jak sprawdzić, kiedy rusza sezon i czy woda nadaje się do kąpieli? Czy odpoczynek na podkarpackich kąpieliskach jest bezpieczny? Sprawdź, to na specjalnej mapie kąpielisk na Podkarpaciu.

Spis treści

  1. Kąpieliska na Podkarpaciu – MAPA
  2. Daty otwarcia kąpielisk na Podkarpaciu 2023

Kąpieliska na Podkarpaciu – MAPA

Serwis Kąpieliskowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego udostępnia informacje na temat kąpielisk na Podkarpaciu. Na wyznaczonej mapie możemy sprawdzić wszystkie zbiorniki wodne nad, którymi mogą w sezonie letnim 2023 odpoczywać mieszkańcy województwa podkarpackiego. Jak sprawdzić, czy woda w kąpielisku, nad które się wybieramy, jest czysta i przebadana. Można to zrobić w naprawdę prosty sposób! Wystarczy kliknąć »TUTAJ« i odnaleźć na mapie konkretny zbiornik.

CZYTAJ TAKŻE: Co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie? Latem zaroi się tam od mieszkańców

Daty otwarcia kąpielisk na Podkarpaciu 2023

Otwarcie kilkunastu kąpielisk na Podkarpaciu nastąpi w czerwcu. Jedynie w kilku miejscach na mapie województwa podkarpackiego zbiorniki wodne powitają pierwszych mieszkańców od 1 lipca 2023 roku. Znamy konkretne daty otwarcia kilkunastu miejsc do letniego odpoczynku w regionie. Zobaczcie:

Wieża widokowa na Maślicach, z której nic nie widać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE