Ciekawostki

Jezioro Tarnobrzeskie na Podkarpaciu jest pełne tajemnic. Mało kto wie, co znajduje się na dnie

2023-11-30 14:41

Jezioro Tarnobrzeskie to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na Podkarpaciu. Szczególnie latem, gdy mieszkańcy województwa podkarpackiego jądą tam całymi rodzinami, by spędzić czas na wodą i nieco się ochłodzić w upalny dzień. Ale co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie? Dzięki uprzejmości Tarnobrzeskiego Centrum Nurkowania LOK Octopus możemy zajrzeć pod lustro wody.

Spis treści

  1. Jezioro Tarnobrzeskie – atrakcyjne miejsca na wypoczynek
  2. Co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie?

Jezioro Tarnobrzeskie – atrakcyjne miejsca na wypoczynek

Jezioro Tarnobrzeskie to zbiornik wody o powierzchni 455 hektarów i jedna z najdłuższych plaż w południowej Polsce. Mieszkańcy Podkarpacia i nie tylko, którzy przybywają nad jezioro odpocząć i ochłodzić się w upalne dni mogą liczyć na mnóstwo atrakcji zgromadzonych wokół. Akwen jest wspaniałym miejsce na weekendowe wypad i z pewnością z takiego założenia w najbliższe lato 2023 wyjdzie mnóstwo osób, które odwiedzą to miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: Piramidy na Podkarpaciu? Zobacz tajemnicze miejsca, które można odwiedzić

Co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie?

Jeden z największych sztucznych akwenów w Polsce skrywa pod lustrem wody wiele ciekawych rzeczy. Dzięki uprzejmości Tarnobrzeskiego Centrum Nurkowania LOK Octopus możemy zobaczyć, co znajduje się w wodzie. Oprócz wspaniałych ryb możemy tam znaleźć np. zainscenizowaną scenę. Manekin ubrany w medyczny fartuch stoi przy łóżku. Co to może oznaczać? Zobaczcie, co jeszcze skrywa Jezioro Tarnobrzeskie, bo można naprawdę się zaskoczyć!

Burzowe niebo nad Podkarpaciem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE