Jest odpowiedź zespołu Pectus na #hot16challenge2 Andrzeja Dudy. Lepsza?

i

Autor: YouTube, screen

Jest odpowiedź zespołu Pectus na #hot16challenge2 Andrzeja Dudy. Lepsza od rapu prezydenta? [WIDEO]

2020-05-14 11:21

Prezydent rapujący o ostrym cieniu mgły zrobił furorę w sieci. Do wyzwania nominował między innymi rzeszowski zespół Pectus. Ten zdecydował się na odpowiedź. Jak wyszło?

#hot16challenge2: Co to za wyzwanie?

Inicjatwa wyzwania hot16challenge wyszła ze środowiska raperów. Hot16challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do udziału w akcji. Nominowani na odpowiedź mają 72 godziny.

Hot16challenge2 z kolei ma za zadanie nie tylko promowanie dobrej muzyki, ale i pomoc w walce z koronawirusem. Trwa "Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl" - finansowa zbiórka na rzecz walki z epidemią". Pieniądze mogą wpłacać wszyscy chętni, przy okazji także powstają rapowe wersy.

Hot16challenge2 Andrzeja Dudy

W rapowaniu przeciwko epidemii postanowił wziąć udział nawet prezydent Polski. Andrzej Duda zrobił prawdiwą furorę w sieci, a jego wersy o ostrym cieniu mgły są brane na warsztat między innymi przez językoznawców. Prezydent do #hot16challenge2 nominował rzeszowski zespół Pectus. Jak przyznał, to jedna z ulubionym kapeli jego i prezydentowej.

Pectus odpowiedział na #hot16challenge2 prezydenta

Zespół Pectus zdecydował się podnieść rękawice. Co ciekawe, w wersach też przewijają się odniesienia do zjawisk pogodowych, na przykład:

"Ludzie!! Nie zabierajcie mi wiatru,
Nowego dnia nie zabierajcie mi".

Będzie hit na miarę prezydenckiego rapu? Czas pokaże...

Poznaj 5 praktycznych sposobów na porost włosów. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE