Jest nagranie z pościgu za mieszkańcem Przemyśla. Uciekał policji przez ok. 80 kilometrów! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-04-14 11:48

Jest nagranie z pościgu za 45-letnim mieszkańcem Przemyśla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Mężczyzna spędzi w areszcie trzy miesiące. Odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków, ale także niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym. Jest wideo z pościgu!

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie opublikowała na swojej stronie nagranie z pościgu za 45-latkiem, który uciekał policji z miejscowości Zadąbrowie w powiecie przemyskim, aż do Rzeszowa. Mieszkaniec Przemyśla, za którym policja z trzech miast i funkcjonariusze KAS prowadzili pościg odpowie za posiadanie narkotyków oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej a także popełnienie wykroczeń w ruchu drogowym. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

FILM MOŻNA TEŻ OBEJRZEĆ TUTAJ

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Pościg z Przemyśla do Rzeszowa przez A4

Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu oraz przemyscy policjanci zatrzymywali do kontroli w miejscowości Zadąbrowie samochód osobowy marki audi. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że 45-letni mężczyzna może przewozić narkotyki. Kierowca zignorował wydane polecenie do zatrzymania się i zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg za samochodem, który z nadmierną prędkością mijał miejscowości:

Sośnica Jarosławska, Walawa, Skołoszów, zjeżdżał w polne drogi a następnie w miejscowości Zadąbrowie wjechał na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa. Uciekający kierowca jechał bardzo brawurowo, łamiąc szereg przepisów prawa drogowego, stwarzając przy tym realne zagrożenie dla innych kierowców i dla pieszych.

Złapany dopiero w Rzeszowie

Kiedy mężczyzna wjechał na teren Rzeszowa, do pościgu dołączyli się miejscowi policjanci i funkcjonariusze z oddziału prewencji. Kierowca audi ponownie zignorował sygnał do zatrzymania się i w dalszym ciągu kontynuował ucieczkę. Próbując zgubić funkcjonariuszy stosował bardzo niebezpieczne manewry m.in. zmuszał kierowców innych pojazdów do zjeżdżania ze swojego pasa ruchu, wjeżdżał na chodniki, przejeżdżał przez skrzyżowania na czerwonym świetle, zmuszał innych kierujących do zatrzymania się.

45- letni kierowca został zatrzymany. Funkcjonariusze  znaleźli i zabezpieczyli w jego samochodzie znaczną ilości narkotyków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE