Jasło: Trwa przebudowa boisk na osiedlu Gamrat. Co zostanie zbudowane?

i

Autor: UM Jasło

Jasło: Trwa przebudowa boisk na osiedlu Gamrat. Co zostanie zbudowane?

2021-11-03 14:53

Coraz bliżej do otwarcia wielofunkcyjnych boisk w Jaśle! Aktualnie trwa jeszcze przebudowa istniejących obiektów przy Zespole Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle na osiedlu Gamrat, ale do jej zakończenia nie zostało już wiele czasu! Kiedy i przede wszystkim w co będzie można pograć ze znajomymi?

Aktualnie przy Zespole Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle trwają prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni. Wykonano już między innymi odwodnienie i drenaż, postawiono słupki ogrodzeniowe, a także położono podbudowę i nawierzchnię boiska. Stara nawierzchnia boiska została zupełnie rozebrana.

- Przy szkole powstaje boisko do piłki nożnej, boisko od piłki ręcznej, boisko do siatkówki, boisko do badmintona oraz boisko do koszykówki. Wykonane również będzie ogrodzenie, zamontowane zostaną piłkochwyty oraz zbudowane zostaną dojścia i dojazdy z kostki brukowej – informuje Agata Koba z Urzędu Miasta w Jaśle.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Kolejne czerwone pojemniki na elektrośmieci pojawiły się w Rzeszowie. Wiemy gdzie!

Kiedy boiska będą gotowe?

Pierwsze mecze ze swoją ekipą będzie można rozegrać już w grudniu, oczywiście jeśli nie odstraszy was temperatura. Koszt prac po przetargu wynosi blisko 552 tys. zł i jest finansowany ze środków z Rządowego Funduszu Inwestycji.

Janusz Pindera szczerze o TVP Sport Boxing Night. Te walki chciałby zobaczyć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE