Jasło: Kieszonkowiec okradł kobietę na przystanku autobusowym w centrum miasta

2021-03-26 14:45
Zatrzymany kieszonkowiec w  Jaśle
Autor: KPP Tarnobrzeg

Do jasielskiej policji zgłosiła się mieszkanka powiatu, która twierdziła, że została okradziona. Kobieta przypuszczała, że została kradzieży dokonał kieszonkowiec. Pokrzywdzona była przekonana, że złodziej ukradł jej portfel około godziny 12.00, na przystanku autobusowym w centrum miasta. Policji udało się schwytać 61-letniego złodzieja, który jak się okazało jest podejrzany również o inna kradzież.

Jak się okazało kobieta miała rację. Złodziej po kradzieży portfela użył karty bankomatowe, dokonując kilku nieautoryzowanych płatności w sklepach. Śledczy przyjęli zgłoszenie, ustalali świadków i zbierali informacje. Pomocne w ustaleniu sprawcy okazały się także zapisy nagrań z monitoringu miejskiego oraz kamer przemysłowych. W trzy dni po zdarzeniu policjanci ustalili kim był kieszonkowiec.

Podejrzany 61-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest podejrzany o podobne przestępstwo, do którego doszło w sierpniu ubiegłego roku. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 61-latkowi czterech zarzutów. Mężczyzna jednak nie przyznał się do zarzucanych przestępstw.

Sonda
Czy jesteś za zniesieniem handlu w niedziele?
Źródło: Jasło: Kieszonkowiec okradł kobietę na przystanku autobusowym w centrum miasta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE