sd

i

Autor: Podkarpacka policja

JASŁO: 28-latek niszczył samochody. Trzeźwieje w areszcie

2021-04-08 15:39

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na osiedlu Sikorskiego w Jaśle uszkodził trzy pojazdy. Zatrzymany 28-latek kopał stojące na parkingu samochody. Był nietrzeźwy, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty zniszczenia mienia.

Wczoraj przed godz. 22.00 dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który na parkingu na osiedlu Sikorskiego w Jaśle niszczy lusterka w zaparkowanych samochodach. Na wskazane osiedle natychmiast skierowani zostali policjanci z wydziału kryminalnego oraz referatu patrolowo - interwencyjnego.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Zatrzymali agresywnego 28-letniego mieszkańca gminy Jasło, który chwilę wcześniej kopał w stojące pojazdy powodując uszkodzenie lusterek. 

Zatrzymany mężczyzna był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie. Śledczy gromadzą materiał dowodowy. Niewykluczone, że 28-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty zniszczenia mienia. 

Trwają przygotowania do festiwalu Jemy w Łodzi Pasta&Kluchy Fest!
Tajemnicza śmierć w Szaflarach
Sonda
Czy pójdziesz na wybory na prezydenta Rzeszowa, 9 maja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE