Andrzej Duda w Jasionce. Odwiedził uczestników Kongresu 590

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Andrzej Duda w Jasionce. Odwiedził uczestników Kongresu 590

Jasionka: Andrzej Duda odwiedził uczestników Kongresu 590

2021-11-05 12:55

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w piątek stoiska firm uczestniczących w tegorocznym Kongresie 590 w Jasionce koło Rzeszowa. W Jasionce prezentują się m.in. nagrodzeni i nominowani do XIX edycji Nagród Gospodarczych Prezydenta. Swoje dokonania w Jasionce przedstawiają także startupy.

W Jasionce podczas Kongresu 590 prezentują się firmy nominowane do nagrody w XIX edycji Nagród Gospodarczych Prezydenta. Te zostały wręczone w czwartek i są przyznawane przez prezydenta raz do roku. To wyróżnienie dla firm, które mają znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych. Swoje dokonania w Jasionce przedstawiają także startupy. Dziś Andrzej Duda postanowił odwiedzić Jasionkę.

CZYTAJ TAKŻE: Spis Powszechny 2021 wraca w listopadzie. Udział jest OBOWIĄZKOWY! O co będą pytać?

Andrzej Duda w Jasionce

W trakcie drugiego dnia Kongresu 590 Andrzej Duda odwiedził stoiska firm biorących udział w konkursie.  Dziś w Jasionce odbywają się debaty eksperckie na kluczowe dla polskiej gospodarki tematy. Wśród poruszanych zagadnień są m.in. perspektywy rozwoju zaawansowanych technologii czy wkład innowacyjnych projektów w unowocześnienie gospodarki. W piątek ma zostać również podpisane porozumienie dotyczące powołania Klastra Technologii Kosmicznych.

Kongres 590 swoją nazwę wziął od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane lub dystrybuowane przez polskie firmy. Jego celem jest promowanie polskiej gospodarki.

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE