Jaka kawusia doktorku? W rzeszowskim szpitalu wisi specjalna instrukcja dla pielęgniarek

i

Autor: Fot. Pixabay.com/Siostra Bożenna

Wydarzenia

Jaka kawusia doktorku? W rzeszowskim szpitalu wisi specjalna instrukcja dla pielęgniarek

2023-10-01 8:41

Jak nie kelnerki i ogrodniczki, to baristki. Na popularnej stronie na Facebooku pod nazwą „Siostra Bożenna” pojawiło się zdjęcie rozpiski z informacją dla pielęgniarek, jaką kawę piją lekarze. - Rzeszów to jednak stan umysłu. W jednej z przychodni wisi w socjalnym instrukcja dla pielęgniarek jaką kawę piją lekarze – pisze Siostra Bożena.

W rzeszowskim szpitalu wisi specjalna instrukcja dla pielęgniarek

Ten tydzień nie rozpoczął się dobrze dla rzeszowskich placówek medycznych. Po informacjach, które obiegły sieć w związku z propozycją dodatkowej pracy kelnerskiej dla pielęgniarek z Centrum Medycznego Medyk, przyszła pora na listę kaw w jednym ze szpitali w Rzeszowie. Na popularnej facebookowej stronie „Siostra Bożenna” pojawiło się zdjęcie z nazwiskami lekarzy i opisem ich ulubionej kawy.

Rzeszów to jednak stan umysłu. W jednej z przychodni wisi w socjalnym instrukcja dla pielęgniarek jaką kawę piją lekarze – napisano we wpisie,

Jaka kawusia doktorku? Internauci nie mają litości

Warto dodać, że samo zdjęcie nie wskazuje na nic. Osoby, które komentują wpis mogą nie znać prawdziwych realiów pracy w szpitalu. Mimo to pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy internautów:

Dlaczego mnie to nie dziwi... żałosne

To jest tak żałosne... że nawet nie jest śmieszne

Już niebawem, kurs baristy w ramach szkoleń dodatkowych i podnoszenia kwalifikacji personelu.

W mojej pierwszej i w każdej następnej pracy był taki zwyczaj, że pielęgniarki/położne robiły sobie herbatę i kawę wzajemnie. Nocka robiła dniówce, dniówka nockom i koleżankom ósemkowym i tyle.

Ja cały czas mam nadzieję, że to nazwiska pielęgniarek, koleżanek z zespołu

ZOBACZ: Afera w Sanoku. W miejsce „obscenicznych rzeźb” chcą postawić figurki Maryi

Łoś po uszy w bagnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE