Fontanna multimedialna Rzeszów

i

Autor: Rzeszów Stolica Innowacji - Facebook Jak wygląda aktualny harmonogram pokazów fontanny multimedialnej w Rzeszowie?

Informacje

Jak wygląda aktualny harmonogram pokazów fontanny multimedialnej w Rzeszowie?

2023-07-26 14:49

Urząd Miasta Rzeszowa przedstawił aktualny harmonogram pokazów fontanny multimedialnej. Kiedy w najbliższych tygodniach będziemy mogli obserwować wyjątkowe pokazy?

Jak wygląda aktualny harmonogram pokazów fontanny multimedialnej w Rzeszowie?

Powstała w 2013 roku fontanna multimedialna jest jedną z większych atrakcji Rzeszowa. Przykuwa ona uwagę nie tylko mieszkańców miasta, ale także turystów, którzy odwiedzają stolicę Podkarpacia. Tegoroczne pokazy na placu przy alei Lubomirskich rozpoczęły się 6 maja.

W tym roku czekają nas jeszcze trzy dni ze specjalnymi pokazami multimedialnymi. Pierwsze z nich odbędą się 12 sierpnia o godzinie 21.00. Wówczas będziemy świadkami pokazów „Cztery pory roku” i „Małe rzeczy w dużej skali”. Z kolei 26 sierpnia o tej samej porze odbędą się pokazy „Folk dookoła świata” oraz „Walka Tytanów” z udziałem aktorów. Ten sam zestaw czekać na nas będzie także 9 września o 20:30.

To jednak nie wszystko. Codziennie odbywają się pokazy dla najmłodszych – o godzinie 12.00, na których usłyszeć możemy kompilację utworów z bajek dla dzieci. Każdego dnia o godzinie 17.00 odbywają się natomiast pokazy do utworów takich wykonawców jak Adele, Mark Roson czy Bruno Mars. Możemy podziwiać także codzienne pokazy wieczorne, odbywające się m.in. w rytmie utworu Policy of Truth zespołu Depeche Mode.

ZOBACZ: "DRABINA DO NIEBA" JUŻ STOI. BĘDZIE NOWYM SYMBOLEM RZESZOWA?

Rzeszowska fontanna multimedialna znów działa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE