Jak to możliwe?! Tak widać Tatry z Podkarpacia! Te zdjęcia mają MOC [GALERIA]

2020-09-21 7:30

Około 250 kilometrów - tyle dzieli Rzeszów od Zakopanego. Czy to możliwe zatem, by gołym okiem zobaczyć Tatry z Podkarpacia? Okazuje się, że tak! A jeśli do tego jest się doświadczonym fotografem, to dzieje się magia!

Tatry z Podkarpacia

242 km przez autostradę A4 i 264 km nieco inną trasą - tyle kilometrów należy pokonać, by z Rzeszowa dotrzeć do Zakopanego. Na pewno warto, bo Tatry potrafią zachwycić. Co jednak, jeśli nie mamy akurat czasu lub chęci na tak długą podróż? Okazuje się, że przy odpowiednich warunkach pogodowych nawet bez przemieszczania się z Podkarpacia można zobaczyć Tatry na własne oczy. Taki widok 18 września zastał jeden z fotografów, który chętnie dzieli się swoją twórczością z naszą redakcją.

Zdjęcia Tatr z Podkarpacia

Witold Ochał, bo o nim mowa, postanowił odwiedzić aż pięć miejsc, by wykonać nietuzinkowe ujęcia Tatr z Podkarpacia:

"Dzisiaj, żeby sobie urozmaicić dalekie obserwacje postanowiłem odwiedzić wieczorem 5 najciekawszych miejscówek. Pierwsze zdjęcie robiłem już na 50 minut przed zachodem słońca, ostatnie, 20 minut po zachodzie. Aby odwiedzić 5 różnych miejscowości musiałem w tym czasie przejechać 55 km" - pisze na swoim blogu witoldochal.blog.

Efekt jest imponujący - część ujęć zobaczycie w galerii powyżej, po więcej odsyłamy Was na bloga pana Witolda.

Gdzie zobaczyć Tary na Podkarpaciu?

Ochał obserwował Tatry z pięciu miejsc. To:

  • Pstrągowa w powiecie strzyżowskim
  • Broniszów w powiecie ropczycko-sędziszkowskim
  • Glinik
  • Szkodna
  • Zagorzyce
Posłuchaj o kalarepie. Czy znasz jej właściwości i wartości odżywcze? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Pił alkohol w czasie jazdy. Wpadł w ręce policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE