Jak koronawirus wpłynął na Maltę

i

Autor: Pixabay

Jak koronawirus wpłynął na Maltę? Zobacz wideo podkarpackich blogerów żyjących na wyspie! [WIDEO]

2020-04-17 9:54

Pochodzą z Podkarpacia, ale od kilku lat ich życie związane jest z najbardziej wysuniętym na południe państwem Europy, czyli Maltą. Mowa o Karolinie i Piotrku, którzy prowadzą podróżniczego bloga RudeiCzarne. Pokazują w nim zarówno Maltę, jak również swoje zagraniczne wojaże.

(…) W 2017 roku z dnia na dzień rzuciliśmy życie w Polsce i przeprowadziliśmy się na słoneczną Maltę, gdzie każdy nasz dzień mija w iście wakacyjnych barwach. Choć pracujemy na etacie, każdą wolną chwilę spędzamy na odkrywaniu, na uciesze w słońcu, na chłonięciu pozytywnego, południowego nastawienia do życia i rozwijaniu naszej kolejnej wielkiej pasji – nurkowaniu. A gdy szukamy odmiany, wsiadamy w samolot i ruszamy w nieznane. Podróżujemy po swojemu, bez sztywnego trzymania się mapy, z uśmiechem czekając na to, co przyniesie każdy kolejny, nowy dzień, gdzie tym razem nas zaniesie (...)- takie informacje o Rudej i Czarnym ;) można znaleźć na ich blogu RUDEICZARNE.


Niestety również Karolinę i Piotrka oraz cały ten mały kraj, na który składa się szereg większych i mniejszych wysp, takich, jak oczywiście Malta, Gozo czy Comino, do zostania w domu zmusił koronawirus. Wpłynął nie tylko na ich wielkanocne, ale również życiowe plany. Podkopał też lokalną gospodarkę, która mocno opiera się na turystyce.

Zazwyczaj gwarna, kolorowa i pełna turystów wyspa, od dłuższego czasu jest pusta. Jak pokazują w nagranym przez siebie wideo- to “Ghost Island” czyli Wyspa Duchów. Specjalnie dla Was opowiedzieli, jak wygląda życie na Malcie w obliczu pandemii koronawirusa.


Zobacz wideo!

Koronawirus na Malcie. Relacja polskich blogerów

Zobaczcie Maltę w czasie epidemii:

Jak koronawirus wpłynął na Maltę? Zobacz wideo podkarpackich blogerów żyjących na wyspie! [WIDEO]

i

Autor: Weronika Kasza
Jak koronawirus wpłynął na Maltę? Zobacz wideo podkarpackich blogerów żyjących na wyspie! [WIDEO]

i

Autor: Weronika Kasza
Posłuchaj dlaczego mycie włosów to także profilaktyka koronawirusa. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE