Hity z kartkówek i sprawdzianów! Teksty uczniów bawią do łez!

2022-06-23 14:04

Każdy z nas był w szkole i wie, że czasami zdarzyło się zapomnieć o kartkówce, czy sprawdzianie. W takiej sytuacji uczeń nie może popisać się wiedzą, więc stara się nadrobić swoje zaległości na przykład humorem! Nauczyciele pokazali najlepsze teksty z kartkówek i sprawdzianów, które przyszło im sprawdzać! Tym kreatywnym uczniom należy się szóstka za poczucie humoru!

Hity z kartkówek i sprawdzianów! Teksty uczniów bawią do łez!

Uczniowie choć nie grzeszą czasami wiedzą, to za poczucie humoru należy im się szóstka z plusem! Nauczyciele podzielili się kreatywnością swoich uczniów i pokazali najlepsze teksty z kartkówek i sprawdzianów, które przyszło im sprawdzać! Każdy z nas był w szkole i doskonale wie, że nie da się być przygotowanym na każdą kartkówkę! Szczególnie tę niezapowiedzianą. W sytuacji, gdy uczniowie nie mogą podzielić się swoją wiedzą, często dzielą się swoją kreatywnością! Co możemy zobaczyć w naszym zestawieniu. Rozpoczynające się wakacje 2022 będą okazją do odpoczynku dla uczniów, ale także dla nauczycieli, którzy odetchną od sprawdzania testów! Mimo że przy niektórych można się uśmiać! Zobaczcie hitowe teksty z kartkówek i sprawdzianów:

Kaja Gniecioszek na festiwalu w Opolu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE