Ferie 2023 w Rzeszowie na sportowo. Zobacz, co zaplanowano

2023-01-17 15:53
Ferie zimowe w Rzeszowie
Autor: pixabay.com

Ferie zimowe na Podkarpaciu zbliżają się wielkimi krokami. Wprawdzie aura za oknem nie pozwala na śnieżne atrakcje, ale zadbał o nie Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W planie jest wiele propozycji dla młodych i tych trochę starszych.

Ferie zimowe 2023 bez śniegu

Dwutygodniowa przerwa od nauki to dla wszystkich uczniów bardzo wyczekiwany czas. Sugerując się nazwą, można by się spodziewać aktywności związanych ze sportami zimowymi, np. jazdy na nartach. Spoglądając jednak przez okna, trudno oczekiwać białych ferii, a co za tym idzie, wszyscy uczniowie będą musieli zadowolić się innymi aktywnościami. O takie zadbał Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który przygotował szczegółowy plan atrakcji na całe ferie.

Przygotowano atrakcje nie tylko z myślą o najmłodszych, ale też dla dorosłych. Podczas ferii do dyspozycji zainteresowanych będą kryte pływalnie, hale sportowe, czy też korty tenisowe. Hitem tegorocznych ferii będzie wodny tor przeszkód na basenie przy ulicy Ks. Jałowego, dostępny w dniach 16-22 stycznia. Na tej pływalni dostępne będą także bezpłatne konsultacje pływackie pt. „Trenuj z Akademią Pływacką ROSiR”, na których doświadczeni trenerzy postarają się przekazać cenne wskazówki dotyczące sztuki pływania.

CZYTAJ TAKŻE: Pogoda na ferie zimowe 2023. Aura dopisze na Podkarpaciu?

Atrakcje dla najmłodszych i tych starszych

Swoją ofertę przygotowała także pływalnia przy ulicy Matuszczaka. Co w niej przewidziano?

  • ZAJĘCIA PŁYWACKIE + nauka skoków do wody dla DZIECI!
  • POKAZY skoków do wody przez KSW Stal Rzeszów
  • „Gorące soboty i niedziele” – sauna w cenie biletu
  • Specjalna oferta dla klubów pływackich na okres ferii zimowych !!!

Wiele aktywności sportowych będzie można także doświadczyć w hali sportowej przy ulicy Pułaskiego 13A. O to co czekać będzie na wszystkich spragnionych sportu w czasie ferii.

  • TENIS STOŁOWY (bezpłatnie) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00
  • Bezpłatne ZAJĘCIA TANECZNE z Joanną Wilk z „Taneczny Rzeszów”
  • Bezpłatne ZAJĘCIA SPORTOWE z przedstawicielami znanych rzeszowskich Klubów Sportowych
  • Spotkania tematyczne z przedstawicielami POLICJI, STRAŻY POŻARNEJ, 3 PODKARPACKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ, PODKARPACKIEGO CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
  • ZAJĘCIA ANIMACYJNE i OGÓLNOROZWOJOWE – z „KK Kids Academy”

Dodatkowo, nie zapomniano także o seniorach, którzy także będą mogli skorzystać z dostępnych w ofercie atrakcji. W dniach 21-22 stycznia przygotowano specjalną ofertę w ramach akcji „Wejście z Wnukiem”, która zakłada darmowy wstęp na basen dla wszystkich babci i dziadków, którzy zabiorą ze sobą swoje wnuki. Dzieci obowiązywać będzie bilet ulgowy.

Aby uzyskać więcej informacji i zapisać się na poszczególne wydarzenia, trzeba zadzwonić pod numer telefonu: (17) 748 15 24, 699 670 756 oraz 531 503 586.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Rzeszowa
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE