Dzień Dziecka w Rzeszowie – imprezy, atrakcje. Co robić 1.06?

Dzień Dziecka już niebawem! Zastanawiacie się co robić w tym dniu? Czy lepiej kupić prezent, a może wybrać się gdzieś z dzieckiem? W Rzeszowie z okazji święta dzieci będzie kilka atrakcji, na które można zabrać swoje pociechy! Co dokładnie będzie się działo z okazji Dnia Dziecka? Końcówka maja to czas, w którym pandemiczne obostrzenia będą łagodzone – co zostanie otwarte?

Dzień Dziecka wypada na 1 czerwca, czyli już niebawem! To jedyny taki dzień w roku, w którym świętują dzieci, więc warto pomyśleć o czymś naprawdę fajnym. Jeżeli zastanawiacie się czy lepiej kupić prezent, a może więcej frajdy będzie z udziału w jakimś wydarzeniu? Polecamy te drugą opcję! W Rzeszowie z okazji tego święta będzie kilka wydarzeń. Końcówka maja to też okres, w którym pandemiczne obostrzenia zostaną delikatnie złagodzone. Może warto z tego skorzystać i udać się gdzieś, gdzie od dawna nie można było takiej możliwości?

Co dokładnie będzie się działo, zobaczcie w przygotowanym przez nas zestawieniu imprez i atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Rzeszowie.

Monika Król zaprasza na Miejskie Granie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE