Dzień Dziecka na rzeszowskich bulwarach. Co będzie się działo?

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Dzień Dziecka na rzeszowskich bulwarach. Co będzie się działo?

2023-06-01 8:52

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, dla najmłodszych przygotowywane są specjalne wydarzenia. Jednym z nich będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka w Rzeszowie, organizowany przez Fundację Misji Obywatelskich. Wydarzenie odbędzie się w Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem.

Spis treści

  1. Międzynarodowy Dzień Dziecka w Rzeszowie. Co czeka najmłodszych?
  2. Jak wygląda plan wydarzeń na Dzień Dziecka w Rzeszowie?

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Rzeszowie. Co czeka najmłodszych?

W czwartek 1 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Dziecka. To wydarzenie organizowane przez Fundację Misji Obywatelskich. W planie imprezy jest mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, m.in. gry, zabawy, specjalnie przygotowane animacje, miasteczko dmuchańców oraz Mini Zoo. Przewidziano prawie 50 stanowisk promocyjno-rozrywkowych różnych instytucji publicznych, prywatnych oraz społecznych.

Na wydarzeniu pojawi się znany z programu „Pytanie na śniadanie” szef kuchni Jerzy Nogal, który poprowadzi warsztaty kulinarne. Dominować będą lokalne przepisy, a członkinie Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentują swoje potrawy. Oprócz kulinarnych atrakcji, na uczestników czekać będą także te wokalne. Swoje umiejętności muzyczne pokażą podopieczni Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Zespół Fiesta ze Lwowa, a także Patryk Mateja. W harmonogramie wydarzenia widnieje również kolejna edycja festiwalu Holi Święto Kolorów, podczas którego całe rodziny będą bawić się w rzucanie w siebie kolorowymi proszkami.

Jak wygląda plan wydarzeń na Dzień Dziecka w Rzeszowie?

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Rzeszowie wystartuje o godzinie 10.00 w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Tak prezentuje się szczegółowy plan imprezy:

  • 10.00 – Rozpoczęcie wydarzenia
  • 10.30 – 14.00 – Część rozrywkowo-artystyczna
  • 14.00 – 15.00 – Strefa Chill Out
  • 15.00 – 19.00 – Festiwal Holi i kontynuacja części rozrywkowo-artystycznej.

ZOBACZ: ILE KOSZTUJE GAŁKA LODÓW W RZESZOWIE? SPRAWDZILIŚMY TO

Festiwal Roślin w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE