Dwa tragiczne wypadki na podkarpackich drogach! Nie żyje 3 osoby!

i

Autor: KPP Leżajsk

Dwa tragiczne wypadki na podkarpackich drogach! Nie żyją 3 osoby!

2020-12-15 9:26

Do obydwu wypadków doszło wczoraj późnym popołudniem. Jeden z udziałem pieszego wydarzył się w Widełce, w powiecie kolbuszowskim, drugi zaś w Brzózie Królewskiej. W tym drugim ginęło dwóch młodych kierowców.

Podkarpaccy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj między 17.30 a 18 na drogach w regionie. Pierwszy wydarzył się w miejscowości Widełka na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa.

Jak ustalili wstępnie mundurowi- 65-latka kierująca osobówką jadąc w kierunku Kolbuszowej potrąciła przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Niestety, 42-latek zmarł na miejscu. Kierująca samochodem kobieta w chwili wypadku była trzeźwa.

Kolejny wypadek miał miejsce w Brzózie Królewskiej. Tam 22-latek z Rzeszowa kierujący audi najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy.

Niestety, w wyniku zderzenia na miejscu zginęli młody kierowca oraz jego o dwa lata starszy pasażer. Prowadzący ciężarówkę w chwili wypadku 60-latek był trzeźwy.

Posłuchaj o treningu Jacobsona. Dowiedz się na czym polega. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Wyprzedzał przez wysepki, skrzyżowanie i przejście dla pieszych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE