połączenia z jasionki

i

Autor: Port lotniczy Jasionka-Rzeszów/Facebook Duże zainteresowanie lotami z Jasionki. Przewoźnicy przedłużają wakacyjne rejsy. Sprawdź, dokąd możesz jeszcze polecieć

Informacje

Duże zainteresowanie lotami z Jasionki. Przewoźnicy przedłużają wakacyjne rejsy. Sprawdź, dokąd możesz jeszcze polecieć

2023-09-21 9:04

Wprawdzie wakacje już za nami, ale niektórzy dopiero planują urlopowe wyjazdy. Ta wiadomość z pewnością ich ucieszy. W związku z dużym zainteresowaniem pasażerów, przewoźnicy przedłużają wakacyjne rejsy. Cały czas możemy jeszcze polecieć czarterami lub regularnymi połączeniami z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce.

Spis treści

  1. Jesienne loty na urlop. Dokąd polecimy z Jasionki?
  2. Duże zainteresowanie wakacyjnymi połączeniami

Jesienne loty na urlop. Dokąd polecimy z Jasionki?

Zakończone już wakacje były bardzo udane dla portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Zainteresowanie pasażerów okazało się na tyle duże, że przewoźnicy postanowili wydłużyć czas, w jakim oferują wakacyjne połączenia. Tego lata podróżni najchętniej wybierali urlopy w Turcji, stąd też biura podróży sprzedają jeszcze pakiety wypoczynkowe do Bodrum (do 26 października) oraz do Antalyi (do 30 października). W ofercie znajdują się także greckie destynacje, takie jak Kefalonia, Kreta, Rodos czy Zakintos. W te miejsce polecimy do pierwszych dni października. Jesień to także możliwość wylotu na urlop do Egiptu, w region Szarm-el-Szejk.

-Sezon wakacyjny w branży lotniczej jeszcze się nie skończył, a jesień jest również świetnym okresem do wypoczynku. Tym bardziej, że mamy w ofercie ciekawe kierunki, jak Chorwacja, Włochy, Turcja, Grecja czy Egipt, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie – zachęca Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Duże zainteresowanie wakacyjnymi połączeniami

Sporą popularnością cieszy się również chorwacki Zadar. W to miejsce liniami Ryanair możemy polecieć jeszcze do końca września. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Z kolei Wizz Air wciąż oferuje połączenia do Rzymu, gdzie możemy wylecieć trzy razy w tygodniu. Do Włoch polecimy także zimą, wówczas loty będą odbywać się dwa razy.

Sprawdziliśmy także, co w swojej ofercie mają narodowe linie PLL LOT. W każdy poniedziałek możemy dostać się do Nowego Jorku/Newark. Codziennie startują także samoloty do Warszawy. Z kolei do Monachium udamy się Lufthansą. Są to najczęściej lotniska przesiadkowe, z których  kontynuowane są podróże turystyczne lub biznesowe.

ZOBACZ: NAJPOPULARNIEJSZE IMIONA DLA CHŁOPCÓW W PRL. NOSISZ JEDNO Z NICH?

Wojsko amerykańskie stacjonujące na terenie lotniska Rzeszów Jasionka. Obrona granicy wschodniej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE