Dom z Papieru - Rzeszów w Akademii Profesora? Może on wybrać właśnie CIEBIE!

2021-09-13 8:19
Dom z papieru
Autor: Materiały prasowe Netflix Dom z Papieru - Rzeszów w Akademii Profesora? Może on wybrać właśnie CIEBIE!

Chcecie dołączyć do ekipy Profesora i zgarnąć sztabkę złota? Weźcie udział w rekrutacji, którą prowadzi bohater Domu z Papieru! Jako Rzeszów staniecie się częścią akademii obok Tokio, Nairobi, Berlina i innych. Więcej informacji w naszym artykule.

Dom z Papieru to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Świecie. Świadczy o tym rzesza fanów i fanek czekających na premierę drugiej połowy 5. sezonu. Odcinki będą zwieńczeniem historii Profesora i jego akademii. Jak wszystkim wiadomo, osoby wchodzące w jej skład noszą pseudonimy wzięte od nazw miast. Mamy więc między innymi Tokio, Berlin, Rio i Nairobi. Do tej grupy może dołączyć Rzeszów. Jak? Profesor, mózg całej operacji napadu na Bank Hiszpanii, postanowił rekrutować do swojej akademii Polki i Polaków! W dalszej części artykułu zamieszczamy więcej informacji dla wszystkich chcących reprezentować Rzeszów w ekipie Domu z Papieru.

Sztabka złota dla fanów Domu z Papieru - dołącz do ekipy profesora jako Rzeszów

Rzeszów może dołączyć do ekipy Profesora. Ten pseudonim może otrzymać fan lub fanka z naszego miasta. Jest jeden warunek - należy osiągnąć doskonały wynik w konkursowym quizie z wiedzy dla wielbicieli serialu. Musicie się pośpieszyć, gdyż czasu jest niewiele! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w tym artykule. Powodzenia!

Bartosz Kurek: Rosjanie łatwo skóry nie sprzedadzą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE