Do Jasła zawitała wiosna! Na rabatach i skwerach pojawiło się tysiące kwiatów

2021-04-02 14:30

Na jasielskich skwerach i rabatach zrobiło się wiosennie. A to za sprawą nowych nasadzeń. W mieście pojawiło się 17 tysięcy stokrotek i bratków. Kwiaty posadzono w rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Hugona Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach i zieleńcach, a w najbliższym czasie wiosenne kwiaty pojawią się również w parku miejskim w donicach wokół fontanny.

Na terenie Jasła pojawiły się już wiosenne nasadzenia. W sumie na skwerach, rabatach i w donicach zasadzono ponad 17 tysięcy stokrotek i bratków.

Kwiaty posadzono w rynku wzdłuż zachodniej pierzei, na rondzie Hugona Steinhausa przy Jasielskim Domu Kultury, na skwerach i zieleńcach, a w najbliższym czasie będą one również w parku miejskim w donicach wokół fontanny. Natomiast ulice w centrum miasta przyozdobią kwiaty w donicach.CZYTAJ TAKŻE: Zmiana terminu Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie

Kolejne, bardziej urozmaicone nasadzenia, zaplanowano w lecie. Wówczas pojawią się begonie, impomee, pelargonie, komarzyce, petunie, surfinie, szałwie i trawy zdobne.

Łącznie zostanie zasadzonych ponad 30 tysięcy sztuk roślin.

Prawy brzeg Wisłoka w Rzeszowie ma być miejscem wypoczynku i rekreacji
Sonda
Czy na twoim osiedlu jest wystarczająca liczb miejsc parkingowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE