Poradziłbyś sobie w Familiadzie? Wybierz najlepiej punktowaną odpowiedź [QUIZ]

i

Autor: Wikiktos - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org

QUIZ

Dałbyś sobie radę w Familiadzie? Wybierz najlepszą odpowiedź [QUIZ]

2023-11-24 15:52

Familiada to program, który gromadzi przed telewizorami całe rodziny. Oglądając zmagania uczestników z pewnością wielokrotnie wskazaliście najlepiej punktowaną odpowiedź. Sprawdźcie, czy tak samo będzie z tymi pytaniami, które przygotowaliśmy w tym quizie!

Wygrałbyś Familiadę? Wskaż najlepiej punktową odpowiedź QUIZ 

Familiada to program oparty na ludzkiej wiedzy. To mityczni ankietowani odpowiadają na pytania, które później zadawane są uczestników w czasie kręcenia odcinka. Najlepiej punktowana odpowiedź to ta, którą ankietowani wskazali najwięcej razy. Z pewnością, oglądając Familiadę w telewizji nie raz, nie dwa udało wam się wskazać odpowiedź, która świeciła się na samej górze kultowej tablicy odpowiedzi. Jak będzie tym razem? Czy tak samo dobrze pójdzie wam z pytaniami, które zebraliśmy w tym quizie? Sprawdźcie swoją wiedzę i wskażcie najlepiej punktowaną odpowiedź! 

Wygrałbyś Familiadę? Wskaż najlepiej punktową odpowiedź

Pytanie 1 z 10
Owoce, które nadają się do suszenia

ZOBACZ: Co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie? Latem zaroi się tam od mieszkańców

Srebrny lis widziany w Jasionce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE