W McDonald będzie można usłyszeć Beethovena. Wszystko po to, aby odstraszyć huliganów

i

Autor: pixabay.com W McDonald będzie można usłyszeć Beethovena. Wszystko po to, aby odstraszyć huliganów

Ciekawostki

Czy McDonald jest otwarty 15 sierpnia? Godziny otwarcia restauracji w Rzeszowie

2023-08-15 10:55

Czy w długi weekend sierpniowy 2023 McDonald's jest otwarty w Rzeszowie? Warto wiedzieć, że wtorek 15 sierpnia jest ustawowo wolny od od pracy. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli wybrać się do naszej ulubionej restauracji. Sprawdziliśmy, czy we wtorek 15 sierpnia 2023 McDonald's jest w Rzeszowie otwarty.

Czy McDonald's jest otwarty 15 sierpnia? 

We wtorek 15 sierpnia w całej Polsce obchodzimy święto narodowe - Święto Wojska Polskiego. Ja co roku będzie to dzień ustawowo wolny od pracy, dlatego warto wiedzieć, czy nasze ulubione sklepy i restauracje są wtedy otwarte. Co ważne, nawet jeżeli nie są zamknięte, to mogą mieć zmienione godziny otwarcia.

Czy 15 sierpnia 2023 roku zjemy naszą ulubioną kanapkę w McDonald's? Czy restauracje w Rzeszowie otworzą się dla swoich klientów? Sprawdziliśmy godziny otwarcia wszystkich czterech restauracji McDonald's w naszym mieście.

ZOBACZ: Są popularne na grilla i bardzo szkodliwe! Tych produktów nie kupuj

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta

Rzeszów. Czy McDonald jest otwarty 15 sierpnia 2023?

W Rzeszowie działają cztery restauracje McDonalds. Znajdują się one w:

  • Galerii Rzeszów
  • Galerii Millenium Hall
  • przy ul. Lwowskiej
  • przy Al. Powstańców Warszawy

W niemal każde święto wielu internautów wyszukuje informacji o tym, czy restauracje popularnej sieci są normalnie otwarte. Wiemy, jak wygląda sytuacja w Rzeszowie w długi sierpniowy weekend 2023. Jak się okazuje wszystkie restauracje McDonald's w Rzeszowie będą otwarte. Również te, które działają w galeriach handlowych. 

Rzeszów. Godziny otwarcia McDonalds 15 sierpnia

Jeżeli chodzi o punkt przy ul. Lwowskiej to w 15 sierpnia możemy odwiedzić restaurację od godziny 7.00 rano do północy. McDrive działa 24 godziny na dobę.

W przypadku McDonald's przy Al. Powstańców Warszawy możemy wejść do środka od godziny 7.00 do północy, za to McDrive działa w godzinach 6.00-4.00

Lokal McDonalds w Galerii Rzeszów działa od 9.00 rano do 21.00. W Millenium Hall zjemy za to w godzinach 10.00-21.00. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE