Jasnowidz miał wizję na temat świąt

i

Autor: Pixabay

Czy będą święta Bożego Narodzenia 2020? Jasnowidz Jackowski miał niepokojącą wizję

2020-11-12 7:55

Czy w czasie pandemii koronawirusa święta Bożego Narodzenia spędzimy w gronie rodzinnym? Czy zjemy wspólnie wigilijną kolację? Czy tegoroczne święta będą spokojne i radosne? Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję na ten temat.

Czy w Boże Narodzenie będzie zakaz spotkań w rodziną?

Liczba zakażeń koronawirusem w Polsce nie spada i wciąż pojawiają się nowe obostrzenia. Niewykluczone, że rząd będzie wprowadzał narodową kwarantannę, a wraz z nią np. zakaz wychodzenia z domów lub godzinę policyjną.

O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej:

Czy to oznacza, że w tym roku świąt Bożego Narodzenia nie będzie?

Boże Narodzenie: Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Zakaz wychodzenia z domów może nie być jedyną niedogodnością w czasie grudniowych świąt. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję związana z okresem bożonarodzeniowym w Polsce:

- Mam wrażenie, że w Polsce będzie duży strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - opowiada Jackowski.

Zdaniem jasnowidza święta do spokojnych nie będą należały:

- Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne - dodał.

Posłuchaj o śnie noworodka, dowiedz się dlaczego dziecko czasami nie śpi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Banany za darmo w Biedronce. Jak je dostać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE