Coraz bliżej podpisania umowy na budowę nowego odcinka S-19

2021-09-02 14:38
droga
Autor: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Coraz bliżej do podpisania umowy na budowę nowego odcina S-19 z Miejsca Piastowego do Iskrzyni. Jak zapewnia rzecznik GDDKiA Joanna Rarus, już w tym miesiącu zostanie podpisana umowa, która umożliwi rozpoczęcie prac nad budową. Nowy odcinek drogi ma mieć ponad 10 km.

Dobra informacja dla kierowców. Wielkimi krokami zbliża się początek budowy nowej drogi ekspresowej z Miejsca Piastowego do Iskrzyni. Od czerwca znana jest firma, która zajmie się budową. Jednak z podpisaniem umowy trzeba było jednak poczekać do zakończenia standardowej kontroli przeprowadzonej przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Teraz powinno być już z górki.

CZYTAJ TAKŻE: Pracowite wakacje podkarpackich strażaków. Do pomocy wyjeżdżali blisko 7 tysięcy razy!

Podpis już w tym miesiącu

- W tym miesiącu planujemy podpisać projekt na budowę drogi ekspresowej s19 od Iskrzyni do Miejsca Piastowego. W ramach tego zadania wybudowany zostanie nowy, ponad 10 kilometrowy odcinek drogi ekspresowej - Mówi Joanna Rarus z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie.

Na trasie zaplanowano 18 ważnych obiektów inżynierskich, między innymi wiadukty,  kilkanaście mostów a także przejścia dla zwierząt.

Beata Kozidrak w luksusowym aucie jeździ po mieście
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE