Co ten misiek...? Nagranie z Baligrodu HITEM!

i

Autor: Facebook Nadleśnictwa Baligród

Turystyka

Co ten misiek...? Nagranie z Baligrodu HITEM!

2023-03-24 10:28

Nadleśnictwo Baligród nie zawodzi! Na jego facebookowym profilu pojawiło się nowe nagranie. Wystarczyło kilka dni, by stało się kolejnym internetowym hitem. Tym razem w roli głównej wystąpił bieszczadzki niedźwiedź. Fotopułapka uchwyciła typową misą „czujkę”.

Kilkadziesiąt tysięcy osób podziwiało już jak bieszczadzki misiek postanowił obadać teren. Stanął na tylnych łapach i zaczął rozglądać się po okolicy. I tak kilka razy. Nic dziwnego, że komentujący uznali, że niedźwiadek „potańczył” w ostatkach zimowego śniegu. „Piękny taniec niedźwiedzia, wręcz akrobatyczny. Piękny osobnik, zdolna bestia.”, „Wspaniale, że Polska posiada takie piękne Bieszczady, a w nich dzikie i cudne zwierzęta.”, „Wyszedł z legowiska i zdziwiony, rozgląda się, szuka wiosny, a jej jeszcze nie ma.”, „Po prostu musi rozprostować kości. Brawo misiu.”, „Uroczy, wspaniały model.”, „Ten taniec na śniegu mnie urzekł.” – to tylko część z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem z miśkiem.

Przypomnijmy, że Nadleśnictwo Baligród na swoim facebookowym profilu regularnie publikuje nagrania i zdjęcia bieszczadzkich zwierzaków. Ich bohaterami niejednokrotnie były już niedźwiedzie, dziki, rysie, sarny i jelenie, a także żbiki. Filmiki często zbierają dziesiątki tysięcy wyświetleń.

Zielonogórskie bachusiki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE