Co oznacza pusta rolka papieru toaletowego pod deską? To ważny znak!

i

Autor: Fot. archiwum serwisu

Ciekawostki

Co oznacza pusta rolka papieru toaletowego pod deską? To ważny znak!

2023-06-15 13:52

Widzisz pustą rolkę papieru toaletowego pod deską? To ważny znak, który uratuje cię z opresji. Rolkę włożoną pod deskę klozetową można zobaczyć w toaletach publicznych w galeriach handlowych, czy w różnych instytucjach. Co to oznacza? Czy warto ryzykować i mimo to skorzystać z WC?

Spis treści

  1. Pusta rolka papieru toaletowego pod deską. Częsty widok w publicznej toalecie
  2. Pusta rolka papieru toaletowego pod deską – co oznacza?
  3. Pusta rola papieru toaletowego pod deską – nie tylko w publicznej toalecie

Pusta rolka papieru toaletowego pod deską. Częsty widok w publicznej toalecie

Korzystanie z publicznej toalety ma niestety więcej minusów niż plusów. Przez to, że korzysta z niej wiele osób, panujące tam warunki nie zawsze są zachwycające. Zdarzają się jednak sytuacje, że trzeba się tam udać za potrzebą. Częstym widokiem w takim miejscu jest pusta rolka papieru toaletowego włożona pod deskę. Jak się okazuje to bardzo istotny sygnał, którego lepiej nie lekceważyć, bo można nieprzyjemnie się zaskoczyć. Co więcej, warto go stosować, bo po twojej wizycie w publicznej toalecie zapewne skorzysta z niej ktoś inny i możesz go uratować z opresji. O co chodzi z rolką papieru pod deską?

CZYTAJ TAKŻE: Rekordowe ceny papieru toaletowego. Wina Unii Europejskiej?

Pusta rolka papieru toaletowego pod deską – co oznacza?

Będąc zmuszonym do skorzystania z publicznej toalety w galerii handlowej, urzędzie, czy nawet w biurowcu trzeba zwrócić uwagę, na to czy pod deską jest ukryta pusta rolka papieru toaletowego. Jeżeli zauważysz ten komunikat to lepiej nie wybieraj tej kabiny i poszukaj innej.

Pusta rolka papieru toaletowego oznacza, że w tej kabinie skończył się papier. Taka wiadomość przed rozpoczęciem załatwiana potrzeby jest na wagę złota.

Pusta rola papieru toaletowego pod deską – nie tylko w publicznej toalecie

Ten znak staje się coraz częściej widywany w toaletach publicznych. Warto go zastosować także w domu. Kiedy może się przydać? Na przykład, gdy organizujemy imprezę i zapraszamy wielu gości. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że zabraknie papieru toaletowego, lepiej zakomunikować swoim przyjaciołom w taki sposób niż ryzykować, że wprawimy kogoś w zakłopotanie.

Ten komunikat można wprowadzić także, gdy mieszkamy z innymi współlokatorami i dać im znać, że nadeszła pora na zakup nowego opakowania papieru toaletowego.

ZOBACZ: Najpopularniejsze prezenty na Dzień Dziecka. Co najczęściej kupujemy najmłodszym?

Wybuch szamponu zniszczył mieszkanie w Kołobrzegu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE