Cisza i spokój w samym centrum Rzeszowa. Poznaj osiedle Rzeszów-Załęże [ZDJĘCIA]

2021-04-08 6:22 Artykuł sponsorowany
Cisza i spokój w samym centrum Rzeszowa. Poznaj osiedle Rzeszów-Załęże
Autor: mat. partnera Cisza i spokój w samym centrum Rzeszowa. Poznaj osiedle Rzeszów-Załęże

Rzeszów-Załęże to wyjątkowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa. 14 jednorodzinnych budynków czeka na nowych właścicieli. Przyjazna architektura oraz eleganckie i trwałe materiały gwarantują wysoki komfort użytkowania. Zobacz wizualizacje!

Poznaj osiedle Rzeszów-Załęże

Osiedle Rzeszów-Załęże to prestiż w środku miasta. Wyjątkowa lokalizacja - 5 minut od autostrady A4, a jednocześnie cisza i spokój w środku miasta. Inwestycję charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby na powierzchni 83.40 m² z niezależną częścią działki uzyskać wygodne mieszkanie składające się z czterech pokoi, dwóch łazienek, aneksu kuchennego oraz pomieszczenia gospodarczego i strychu.

Na nowych właścicieli czeka 14 domów. Na parterze oraz na piętrze będzie zainstalowane ogrzewanie podłogowe obsługiwane piecem dwufunkcyjnym-gazowym. Ściany wewnętrzne są wykończone pod malowanie. Istnieje także możliwość wstawienia kominka. Strych wraz z sufitami podwieszanymi jest ocieplony wełną oraz pianą „PUR” w taki sposób, aby jak najwięcej ciepła zachować wewnątrz budynku. Budynki mieszkalne oddane będą w stanie do użytkowania w standardzie deweloperskim.

Exel development

Exel development to firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Posiada wiedzę techniczną, która pozwala zagwarantować klientom terminowe wykończenie projektów. Dzięki znajomości branży, firma współpracuje z rzetelnymi firmami.

Początki firmy budowlanej Exel sięgają roku 2003, gdzie poza granicami kraju została zarejestrowana i rozpoczęła działalność. Początkowo skupiała się na projektowaniu i wykonaniu podjazdów, posadzek przy prywatnych i publicznych budynkach, by później przekształcić się w prężnie prosperujące przedsiębiorstwo.

Inwestycje są realizowane z myślą o kliencie. Projekty budowlane są przygotowywane pod indywidualne zamówienie. Są one połączeniem innowacyjności, funkcjonalności i komfortu. Plany osiedli, projekty, możliwość wyboru, lokalizacja – to wszystko składa się na atrakcyjność inwestycji firmy Exel.

Kontakt:

mgr inż. Jarosław Latasiewicz - tel. 530 224 054

Tomasz Latasiewicz - tel. 782 067 675

e-mail: exel@exeldomy.pl

Więcej informacji znajdziesz >>TUTAJ<<

Artykuł sponsorowany